Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Festival Turnov-Jawor

festival1

Nové kulturní centrum Českého ráje STŘELNICE pokřtil festival dětí a mládeže z partnerských měst Turnov a Jawor. Stal se jednou z největších společenských událostí roku 2008 a otevřel budoucnost dlouhodobému projektu poznávání kultur Čechů a Poláků. Vloženo: 12.12.2008

Nové kulturní centrum Českého ráje STŘELNICE pokřtil festival dětí a mládeže z partnerských měst Turnov a Jawor. Stal se jednou z největších společenských událostí roku 2008 a otevřel budoucnost dlouhodobému projektu poznávání kultur Čechů a Poláků. Pořadem provází EVA KORDOVÁ, kamera a režie MILAN BRUNCLÍK. 

Autor: BonusTV

Čas : 13,39 min. Velikost : 75,7 MB Broadband : 768 Kbps VBR 1024x576 pixel, stereo


Vytvořeno 12.12.2008 | přečteno 1219x | Richard Mochal
load