Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dobrá zpráva z Turnova

dobrazprava1

Řidiči projíždějí zasněženým Turnovem ohleduplně, úměrně zúženým ulicím. Chodci klopýtají jen někde, neboť řada občanů a firem chodníky uklízí, ačkoli nemusí. Světová krize se spíše rozrůstá než by odcházela, ale Město Turnov i v těžkých dobách přežívá zatím relativně dobře.

Řidiči projíždějí zasněženým Turnovem ohleduplně, úměrně zúženým ulicím. Chodci klopýtají jen někde, neboť řada občanů a firem chodníky uklízí, ačkoli nemusí. Světová krize se spíše rozrůstá než by odcházela, ale Město Turnov i v těžkých dobách přežívá zatím relativně dobře. Z roku 2009 se dokonce podařilo přesunout do roku 2010 finanční úsporu 35 milionů korun. I díky jim bude město přes celý rok 2010 ke stresu obyvatel i návštěníků rozkopáno, ale navzdory krizi se v Turnově intenzivně staví jeho lepší budoucnost.

Čas : 3,20 min. STEREO

Vydáno dne 12. 02. 2010

Autor: BonusTV


Vytvořeno 15.2.2010 | přečteno 845x | Richard Mochal
load