Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Co nás čeká a nemine

strategie

Slova jako akční plán a strategický rozvoj města znějí většině lidí velmi cize. I v Turnově se však za nimi skrývá několikaletá práce stovek lidí na radnici i mimo ni. A svými výsledky vstupuje do životů většiny Turnovanů i obyvatel celého Českého ráje.

Slova jako akční plán a strategický rozvoj města znějí většině lidí velmi cize. I v Turnově se však za nimi skrývá několikaletá práce stovek lidí na radnici i mimo ni. A svými výsledky vstupuje do životů většiny Turnovanů i obyvatel celého Českého ráje. Nakolik, o tom vypráví jasně, krátce, HEZKY ČESKY starostka Turnova PhDr. HANA MAIEROVÁ.

Pořad vznikl v rámci podpory Evropské unie, která přispěla Turnovu na AGENDU MA21.

Autor: BonusTV


Čas : 20,26 min. Velikost : 133 MB Broadband : 768 Kbps VBR 720x406 pixel, mono


Vytvořeno 14.1.2009 | přečteno 768x | Richard Mochal
load