Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zimní sezona v Turnově začne již v září

Vánoční prázdniny v duchu sportování, autor: MST s.r.o.

Na zimní sezonu je již připraven stadion Ludvíka Koška, ale i plavecký bazén na Výšince. Naopak ukončení letní sezony venkovního koupaliště se pomalu blíží.

Prostory zimního stadionu v Maškově zahradě sloužily nově během letních prázdnin jako úschovna kol pro návštěvníky venkovního letního areálu. Stadion Ludvíka Koška se po letním spánku probudí do další zimní sezony, která bude startovat již 11. září 2017.

Zimní stadion Ludvíka Koška

Venkovní koupaliště v Maškově zahradě v průběhu měsíce září přejde z hlavní letní sezony na mimosezonní provoz. Od pondělí 4. září tak bude na venkovním koupališti otevřeno ve všední dny od 14:00 do 19:00 hodin. O víkendech bude koupaliště v provozu od 9:00 do 19:00 hodin. Od září také není možné využívat ranního ani večerního plavání. Předpokládané ukončení letního koupaliště je v neděli 17. září, avšak termín se může lišit v návaznosti na příznivost zářijového počasí.

Maškova zahrada

Na zimní sezonu vyčkává také plavecký bazén v ulici Jana Palacha, který byl po dobu letních prázdnin uzavřen. Otevření je naplánováno na pondělí 11. září 2017. Krytý bazén nabízí stálou a pestrou škálu možností, kam kromě veřejnosti a organizací také chodí školy a školky. Přesný rozpis hodin plavání naleznete na webových stránkách provozovatele Městské sportovní Turnov.

Městský plavecký bazén Výšinka

Vytvořeno 8.9.2017 | přečteno 470x | anna.supikova
load