Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výsledky ankety NEJLEPŠÍ SPORTOVEC TURNOVA za rok 2011

Anketa "Nejlepší sportovec Turnova" za rok 2011 má své vítěze. Všem sportovcům srdečně gratulujeme!

Anketa "Nejlepší sportovec Turnova" za rok 2011 má své vítěze.

1. kategorie – J E D N O T L I V C I – NEJLEPŠÍ SPORTOVEC 2011

1. - 105 - Gomzyk – Omová Michaela – 30 let – TJ Turnov, oddíl ROB 
2. - 104 - Dlabaja Tomáš – 28 let – TJ Turnov, oddíl OB
3. - 103 - Čapek Jan – 38 let – Atom cycles Turnov 

2. kategorie – D R U Ž S T V A – A (mládež)

1.- 205 - TJ Turnov, oddíl orientačního běhu – družstvo dorostenců 
2. - 202 - FK Pěnčín-Turnov – mladší žáci 
3. - 204 - TSC Turnov, oddíl judo – družstvo mladšího žactva 

2. kategorie – D R U Ž S T V A – B (dospělí)

1. - 257 - TJ Turnov, oddíl orientačního běhu – družstvo dospělých 
2. - 261 - ŠK ZIKUDA Turnov – družstvo dospělých 
3. - 251 - AC Syner Turnov – družstvo mužů „A“ 


3. kategorie – SPORTOVNÍ NADĚJE – A – do 14 let

1. - 302 - Egrt Josef – 14 let – AC SYNER Turnov 
2. - 308 - Prokorátová Andrea – 12 let – TSC Turnov, oddíl juda 
3. - 303 - Hájková Petra – 13 let – TSC Turnov, oddíl juda 


3. kategorie – SPORTOVNÍ NADĚJE – B – do 18 let

1. - 356 - Mazgal Jaromír – 18 let – AC SYNER Turnov 
2. - 357 – Mlejnková Michaela – 15 let  - TJ Turnov, oddíl volejbalu 
3. - 359 - Pavlovcová Petra – 18 let - TJ Turnov, oddíl orientačního běhu 


4. kategorie – TRENÉR ROKU


1. - 401 - Gomzyk Andriy - TJ Turnov, oddíl ROB – radiový orientační běh 
2. - 403 - Král Dušan – AC SYNER Turnov 
3. - 405 - Šimek Jiří – FK Pěnčín Turnov 
 
5. kategorie – SPORTOVNÍ AKCE ROKU

 
1. - 503 - Memoriál Ludvíka Daňka – AC SYNER Turnov 
2. - 504 - Memoriál Milana Kopala – Klub lyžařů Turnov 
3. - 505 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - TJ Turnov, oddíl OB 

Všem vítězům srdečně gratulujeme!

Do Zlaté knihy turnovského sportu byli zapsáni:
Josef Netušil - 1955, Fotbalový klub Turnov,
Ing. Vladimír Stránský - 1941, Junák, skautské středisko Štika Turnov, oddíl orientačního běhu TJ Turnov, oddíl rekreačních sportů Mašov TJ Turnov.

Další informace (Výsledky všech kategorií, Výsledkový bulletin 2011, Přehled všech nominovaných, Přehled vítězů (1992-2010), Zlatá kniha turnovského sportu) naleznete na webových stránkách Střediska pro volný čas dětí a mládeže Turnov www.zlutaponorka.turnov.cz.

Vytvořeno 9.2.2012 | přečteno 1093x | Richard Mochal