Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyhlášení ankety o nejlepšího sportovce města za rok 2015

sportovci na stupních vítězů

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety o Nejlepšího sportovce roku v kategoriích Nejlepší sportovec, družstvo mládeže, dospělých, trenér, naděje do 14 let, naděje do 18 let a sportovní akce proběhne v úterý 23. února od 18:00 hodin v Kulturním centru Střelnice.

Tradiční součástí ankety je také „Zápis do zlaté knihy turnovského sportu“. Podrobné informace a jednotlivé nominace naleznete ZDE.

Všichni jsou na akci srdečně zváni!

(Zdroj: Žlutá ponorka Turnov)
Vytvořeno 19.2.2016 6:49:58 | přečteno 538x | Ing. Klára Preislerová
load