Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V jedinečném závodě Českým rájem se utkalo vedení radnice

250 Českým rájem, autor: město Turnov

Krásné víkendové počasí přálo řadě sportovních i kulturních akcí. Jednou z nich byl i nelítostný závod „dvěstěpadesátka“, unikátní štafetový běžecký závod v Českém ráji.

Osmičlenné týmy startovaly v pátek od Maškovy zahrady od 15. do 23. hodiny dle stupně výkonnosti. Svůj tým mělo také město Turnov, jehož součástí byla místostarostka Jana Svobodová a starosta Tomáš Hocke. Závod dlouhý 250 km vedl z Turnova přes Mašov, na Pohoř, Kacanovy, Vyskeř, Příhrazy, Valečov, Branžež, Kněžmost, Kost, Sobotku, Trosky, Mladějov, Libuň, Košov, lomnické skokanské můstky a dále na Kozákov, Michovku, Záhoří, Spálov, Líšný, Frýdštejn, Klokočí a do Sedmihorek. Závod se běžel bez přestávky, a proto měl i svou noční etapu. 

250 Českým rájem

„Krásný závod, na pěkných tratích, pořadatelé to skvěle vymysleli. Poslední kilometr svého třetího úseku jsem opravdu protrpěla. Moc děkuji všem z našeho týmu, stejně tak děkuji našim podporovatelům. Kloubouk dolů před všemi běžci v závodu, byli skvělí,“ sdělila k závodu místostarostka Jana Svobodová. 

250 Českým rájem

250 Českým rájem

Přihlášeno bylo 52 týmů, výsledky se v době vydání zprávy stále mění a zpracovávají viz http://250cr.cz/tracking/totals.aspx . V týmu "Skálovka Turnov" byl také turnovský zastupitel Michal Loukota. Všem účastníkům závodu gratulujeme!   

250 Českým rájem

Tým Skálovka Turnov

Mgr. Zdenka Štrauchová     


Vytvořeno 13.9.2020 19:08:14 | přečteno 637x | zdenka.strauchova
load