Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tým ZŠ 28. října byl úspěšný

OVOV krajské finále

Svůj úspěch v okresním kole závodů Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, které se konalo na atletickém stadionu v Turnově ve dnech 9. a 10. května 2013, zopakoval tým ZŠ 28. října také v krajském finále.

 

To se uskutečnilo ve středu 29. května 2013 ve Stráži pod Ralskem a přinášíme z něj krátkou reportáž účastnice Michely Dlouhé ze 7. C ZŠ 28. října:

Ve středu 29. 5. 2013 se výběr 8 žáků naší školy zúčastnil Krajského finále OVOV /ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ/ ve Stráži pod Ralskem. I když hlásili déšť, celý den jsme mohli sportovat venku, pršet nezačalo. Už při příjezdu jsme viděli stadion a vedle plavecký bazén, kde se konaly závody. Závody měly velmi dobrou úroveň. Na stadion nás přijel navštívit desetibojař Roman Šebrle a zazpívat nám přijela Olga Lounová. Všichni jsme bojovali jako o život. Bára Hájková z 6. A dokonce vyhrála celou svoji kategorii a naše škola „Dívčajda“ se umístila na krásném druhém místě. Porazili jsme i sportovní školy,  proto jedeme v září do Prahy na republikové kolo OVOV. Medaile nám předal a všem poděkoval osobně Roman Šebrle, náš olympijský vítěz.

OVOV krajské finále

Foto: archiv ZŠ 28. října

Vytvořeno 5.6.2013 14:07:57 | přečteno 1714x | Bc. Radek Drašnar
load