Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovští šachisté patří k nejlepším v republice

úspěch turnovských šachistů, autor: ŠK Zikuda Turnov

Šachisté z ŠK Zikuda Turnov slavili úspěch na mistrovství České republiky.


Šachové mistrovství České republiky čtyřčlenných družstev se konalo ve dnech 10. – 13. července 2014 v Pardubicích v rámci festivalu Czech Open. V turnaji docílili turnovští šachisté výborných výsledků a v konečném pořadí obsadili první a druhé místo. „Výsledky jsou o to potěšitelnější, že se turnaje zúčastnila rovná stovka družstev,“ pochlubil se předseda šachového klubu František Zikuda. Nezbývá než k informaci připojit upřímnou gratulaci, ale také ikona souboručlánek z denního tisku.

úspěch turnovských šachistů

Vytvořeno 22.7.2014 14:42:37 | přečteno 605x | Bc. Radek Drašnar