Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovské žákovské judo přivezlo další zlato

judo, autor: ilustrační foto (z www.google.cz)

Výběr pěti turnovských judistických nadějí odcestoval poslední březnovou sobotu na mezinárodní turnaj do slovenského Pezinoku a přivezl odtud další zlatou medaili.


V těžké konkurenci při účasti zhruba 600 dětí z mnoha zemí Evropy vybojovala pro Turnov zlatou medaili Klára Volfová, která v posledních týdnech snad ani jiné cenné kovy vozit neumí. Dvojčata Lucie a Julie Zárybnické se tentokrát potkala ve stejné váhové kategorii a skončila shodně na skvělém třetím místě. Lukáš Jansa ani David Cerman se tentokrát medailově neprosadili.

Turnovští závodníci mohli  sbírat další cenné zkušenosti díky přátelské spolupráci s Judo clubem Nový Bydžov. Zúčastnili se také následného nedělního campu složeného ze dvou kvalitních tréninků.

Ve stejném termínu se dvě naše dorostenky zúčastnily Velké ceny Dačic, na které tradičně startují pouze dívky. I zde  dokázaly bodovat díky Andree Prokorátové, která přivezla z těchto závodů stříbrnou medaili.


Vytvořeno 2.4.2014 15:21:01 | přečteno 587x | Bc. Radek Drašnar