Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovské naděje uspěly v mezinárodní konkurenci

judo, autor: ilustrační foto (z www.google.cz)

Turnovské judo přivezlo v neděli 2. března 2014 výborný výsledek z mezinárodního turnaje v rakouském Vöcklabrucku.

Z celkového počtu osmdesáti družstev obsadili turnovští 15. místo, když za Turnov startovalo jen 7 závodníků – Andrea Prokorátová, Lukáš Jágr, Alex Richtr, Lukáš Jansa, Klára Volfová, Julie a Lucie Zárybnická. Naši borci tak za sebou nechali řadu výprav zvučných jmen a na turnaji, kterému dominoval český reprezentační výběr do 16 let, se rozhodně neztratili. Individuálně se prosadila Julie Zárybnická, která ovládla svou kategorii do 44 kg a odvezla si zlatou medaili. To, že výsledky ankety o „Nejlepší sportovec Turnova  roku 2013“ nejsou náhodné, potvrdila druhým místem Andrea Prokorátová,turnovská sportovní naděje do 14 let. Andrea dokázala ve své váze porazit i několik závodnic z českého reprezentačního výběru. Skvělou formu z roku 2013 si přenesla i Klára Volfová, které jen velmi těsným rozdílem uniklo vítězství ve finále své váhy. Na bodované 4. místo ještě dosáhla Lucie Zárybnická. Turnaj byl velmi kvalitně obsazen a naši závodníci se mezi evropskou špičkou neztratili. Nejlepší výkon podala Julča Zárybnická, která všechna svá utkání vyhrála před časovým limitem. V umístění Andrey Prokorátové a Kláry Volfové jsem tajně doufal před odjezdem na turnaj a mé očekávání naplnily bezvadně. Pro ostatní naše závodníky to byla vůbec první zkušenost se zahraničním turnajem, ale na předvedených výkonech můžeme stavět v budoucnu," zhodnotil trenér Jakub Mareš.

Judo Turnov - ProkorátováJudo Turnov - ZárybnickáJudo Turnov - Volfová


Vytvořeno 7.3.2014 7:57:01 | přečteno 988x | Bc. Radek Drašnar