Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovské JUDO pluje na vítězné vlně

Prokorátová - Judo Turnov, autor: Judo Turnov

Jen chvíli po nedávném úspěchu turnovských mužů v první lize a žáků v turnaji O samurajskou katanu, zaznamenalo turnovské JUDO další historický úspěch.

O víkendu 9. listopadu 2013 se o něj postarala na Mistrovství České republiky dorostenek Andrea Prokorátová.  Ve váze do 57 kg dokázala soustředěným výkonem vybojovat bronzovou medaili. Umístění je o to cennější, že Andrea je věkem teprve starší žákyně. Mistrovství republiky v její věkové kategorii (starší žákyně) se koná teprve tuto sobotu a Andrea bude jistě patřit k turnovským želízkům v ohni. Stejně tak i Klára Volfová, druhá z posledních závodů Českého poháru, o týden později v kategorii mladších žákyň. Obě jmenované jsou žákyněmi základní školy 28. října Turnov.

Vytvořeno 14.11.2013 13:42:44 | přečteno 740x | Bc. Radek Drašnar