Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnov bude hostit kvalifikaci dorostenecké ligy judo

judo, autor: ilustrační foto (z www.google.cz)

TSC JUDO CLUB Turnov pod záštitou Českého svazu JUDO pořádá 25. ledna 2014 kvalifikační soutěž o postup do dorostenecké ligy JUDO 2014.

Místem konání je hala TSC Turnov u nádraží a akce začíná v 11:30 hodin. O dvě postupová místa se poperou VTŽ Chomutov, Judo Sadová Čáslav, SK Judo Teplice, TSC Judo Club Turnov a Judoklub Jablonec.

Tato ojedinělá akce se koná v Turnově vůbec poprvé a turnovští judisté se pokusí o vstup do této soutěže po delší odmlce. Za Turnov nastoupí Lukáš Jágr, Tadeáš Šefr, Miroslav Drahoňovský, Jakub Sucharda, Alex Richter, Tomáš Rieger, Petr Krejcar, Matěj Tomsa, David Chábera a David Basík. Přijďte turnovské judisty podpořit!

Vytvořeno 21.1.2014 8:16:32 | přečteno 914x | Bc. Radek Drašnar