Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnaj O rohozecký soudek má svého vítěze

turnaj v rapid šachu, autor: ŠK Zikuda Turnov

Šachový klub Zikuda Turnov uspořádal v Modřišicích v sobotu 14. června 2014 šachový turnaj v rapid šachu s názvem O rohozecký soudek.

V silně obsazeném IV. ročníku turnaje zvítězil v konkurenci šedesáti šachistů domácí Zdeněk Maršálek se ziskem 7,5 bodu před  Vladimírem Vltavským a Pavlem Liptákem z ŠK Jilemnice. Favorizovaný FM Jiří Gregor z Neratovic skončil na 4. místě. "Velice pěkného umístění dosáhl talentovaný Marek Sýkora narozený v r.2002 z Liberce, který ziskem 6 bodů obsadil konečné 9. místo", přiblížil výsledky jeden z pořadatelů František Zikuda.  Turnaj podpořilo město Turnov, obec Modřišice a Pivovar Rohozec.

ikona souboruKonečné pořadí

ikona souboruVýsledková tabulka

Vytvořeno 16.6.2014 9:20:22 | přečteno 493x | Bc. Radek Drašnar