Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TSC Judo Turnov se stal vítězem Poháru Českého ráje

JUDO Turnov - Pohár Českého ráje, autor: TSC Judo Turnov

2. ročník turnaje mladých judistů O pohár Českého ráje se konal v sobotu 31. května 2014 v turnovské hale.


Soutěž, která je určena hlavně pro ty nejmenší a začínající judisty a je proto omezena 5. kyu (žlutý pásek), přilákala do Turnova více jak 130 dětí z širokého okolí. Turnaj se mohl uskutečnit díky sponzorskému přispění společnosti Rekuper Sychrov a také díky příspěvku ze sportovního fondu města Turnova. Fantastickým překvapením z pohledu trenéra bylo vystoupení turnovských nejmladších judistů. „Naše judistická přípravka s minimem zkušeností, kdy pro většinu z nich se jednalo o vůbec první závody, bodovala ve většině svých váhových kategorií a výraznou měrou tak přispěla k tomu, že TSC Judo Turnov se po loňském druhém místě v soutěži družstev stal tentokrát absolutním vítězem turnaje,“ chlubí se oprávněně trenér Jan Zárybnický a dodává, že jména jako Matěj Hyka, Kačka Burešová, Roman Truxa nebo Vítek Rachmetov, stejně jako celá řada dalších, jsou příslibem a potvrzením toho, že při práci s naší mládeží kráčí turnovské judo správným směrem.

Úspěchy:

Zlato -Matěj Hyka, Kateřina Burešová, Vojtěch Linhart, Vojtěch Kostnar, Jakub Hujer, Kateřina Kramárová

Stříbro - Miroslav Kramár, Jakub Platil, Matyáš Židů, Jiří Zíka, Julie Zárybnická, Bílek Daniel,

Bronz -  Jan Kropáček, Lucie Zárybnická, Martin Pařík, Vít Rachmetov, Michal Marx, Feikl Jakub, Pavel Podzimek, Adam Flanderka,


Vytvořeno 16.6.2014 8:02:38 | přečteno 957x | Bc. Radek Drašnar