Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

T-mobile Olympijský běh se v Turnově poběží 16. září - registrujte se včas!

T-mobile Olympijský běh

T-mobile Olympijský běh ve spolupráci s Klubem lyžařů Turnov pořádají celorepublikový "T-mobile Olympijský běh", který se běží současně na několika stovkách míst po celé ČR. Jedná se o sportovně společenskou akci pro celou rodinu, v rámci které se běží v průběhu celého odpoledne několik délek tratí pro všechny věkové kategorie. Vše je zakončeno hlavním závodem od 18:00 hodin. 

Do běžecké mapy nově zavítá závod v Turnově ve Ski areál Struhy. Užijte si trať, která kombinuje běh po trávě, šotolině i asfaltu a poznejte tak krásy Českého ráje. Vyběhni i Ty a přispěj tak na Českou olympijskou nadaci. 

Všechny podrobnosti včetně online registrace najdete na webových stránkách  https://www.olympijskybeh.cz/zavody/turnov-2020. Případně i na facebooku. 


T-mobile Olympijský běh

Klára Preislerová, tisková mluvčíVytvořeno 4.8.2020 6:40:24 | přečteno 588x | Ing. Klára Preislerová
load