Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sportovat můžeme i o prázdninách

hřiště u ZŠ 28. října, autor: ZŠ 28. října

Sportovat bude možné v Turnově i o prázdninách, děti i dospělí budou mít k dispozici některá školní hřiště.


Hřiště u základní školy v ulici 28. října bude v červenci provozu od pondělí do pátku v době od 12:00 do 20:00 hodin, v srpnu bude možné na tomto hřišti sportovat od pondělí do soboty od 9:00 do 18:00 hodin. Hřiště u základní školy v Žižkově ulici budou přístupná v červenci od pondělí do soboty od 9:00 do 17:00 hodin a v srpnu od pondělí do pátku od 12:00 do 20:00 hodin. Mládež a děti v doprovodu rodičů bude mít vstup zdarma. Dospělí se musí hřiště pronajmout a zaplatit dle schváleného ceníku. Bližší informace poskytnou správcové hřišť. UZŠ 28. října na telefonním čísle 731 712 068, v případě ZŠ Žižkova na telefonu 739 988 748. Dobu užívání hřišť je možné prodloužit na základě telefonické dohody. Na školní hřiště u gymnázia bude nepřetržitý volný vstup, stejně tak na hřiště Duhová energie v ulici Alešova. Příjemné prázdninové sportování přeje odbor školství, kultury a sportu.


Vytvořeno 27.6.2014 7:51:59 | přečteno 509x | Bc. Radek Drašnar