Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šachisté se utkají na turnaji v rapid šachu

šachy

Šachový klub Zikuda ve spolupráci s obecním úřadem v Modřišicích a městem Turnov pořádá 4. ročník otevřeného přeboru Turnova v rapid šachu jednotlivců O Rohozecký soudek.


Přebor se švýcarským hracím systémem na devět kol podle pravidel FIDE pro rapid šach se koná v sobotu 14. června 2014 od 9:30 hodin v hostinci kulturního domu v Modřišicích na Podháji. Prezence je možná od 8:45 hodin. Přihlašovat se  je možné telefonicky nebo e-mailem do 8. 6. 2014 u ředitele turnaje Ing. Zdeňka Maršálka z Nové Vsi nad Nisou, tel.: 602 365 904, e-mail: zdenek.marsalek@quick.cz. Šachisté přihlášení do 8. 6. Zaplatí startovné ve výši 80 korun, mládež do 15 let a senioři nad 60 let 30 korun. Při přihlášení na místě bude startovné činit 100 korun, pro mládež a seniory 50 korun. K hlavním cenám patří pivo a dárky od Pivovaru Rohozec. Podrobnější informace v ikona souborupropozicích.


Vytvořeno 2.6.2014 13:56:45 | přečteno 708x | Bc. Radek Drašnar