Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rekordní účast na Samurajské kataně

První kolo Ligy o Samurajskou katanu, autor: Judo Turnov

První kolo Ligy žákyň a žáků o Samurajskou katanu se konalo 9. dubna 2016 v Jičíně.

Tohoto turnaje se zúčastnilo neuvěřitelných 387 dívek a chlapců od 7 do 14 let z celkově 29 oddílů a klubů celé ČR.  Soutěž zajistil pořadatel SKP Judo Jičín na 4tatami.

I když naši mladí judisté neměli z celkového počtu závodníků velké zastoupení, startovalo za náš oddíl judo TSC Turnov 38 dívek a chlapců. Poprali se v soutěži družstev skvěle. Pro řadu z nich to byl první turnaj i zkušenost se závodním judem.

Výsledky jednotlivců a družstev:

  • V kategorii 11 – 14 let jsme obsadili skvělé 2. místo za JK Jablonec.
  • V kategorii 7 – 10 let jsme se umístili na 9. místě.

Rádi bychom vyzdvihli výsledky těch nejlepších z našeho oddílu Judo.

1. místa a zlatou medaili získaly:

Klára Volfová a Lucie Zárybnická. Julie Zárybnická, neměla ve své váze soupeřky a startovala s chlapci, kde porazila všechny 4 soupeře. Tyto závodnice mají konstantně skvělé výsledky i medaile z Přeboru ČR. Aneta Táborská a Ludmila Kostnarová získaly také zlaté medaile a jsou nadějí pro náš oddíl.

2. místa a stříbrnou medaili získali:

 Matěj Hyka, Petr Reiniš, David Cerman a Filip Melíšek.

3. místa a bronzovou medaili získali:

 Daniel Vítek, Anna Schneiderová, Julie Ponikelská a Matyáš Židů.

Koučující trenéři Klára Volfová, Jakub Mareš, Aleš Bartoš, Jan Zárybnický a Renata Jáglová i ostatní měli ze svých svěřenců radost. Druhé kolo proběhne 21. května v Liberci, kde je pořadatelem oddíl Judo SK Liberec. Závěrečné 4. kolo proběhne 19. listopadu u nás v Turnově. Tak nás přijďte podpořit.

Petra Krchová a Jiří Vydra, JUDO Turnov

Vytvořeno 28.4.2016 7:57:17 | přečteno 378x | anna.supikova
load