Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Provoz kluziště byl ukončen

Městské kluziště, autor: Jindřich Kořínek

Městská sportovní Turnov informuje, že provoz kluziště v blízkosti haly TSC v lokalitě u nádraží musel být v pondělí 24. února 2014 ukončen.

Ačkoliv bylo dříve avizováno, že provoz bude zachován až do neděle 2. března 2014, vysoké denní teploty nedovolily udržet kvalitu ledu a kluziště muselo být uzavřeno. Děkujeme všem návštěvníkům za zájem o bruslení v sezóně 2013 – 2014 a za pochopení vzniklé situace.

kluziště - ledová plochakluziště - ledová plocha

Vytvořeno 24.2.2014 15:16:05 | přečteno 880x | Bc. Radek Drašnar