Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Přijďte si zahrát volejbal na nová hřiště v Dolánkách

Mapa hřiště v Dolánkách, autor: Kateřina Doubravová

V areálu Dolánky jsou pro všechny zájemce k dispozici 2 nová volejbalová hřiště – jedno hřiště má písečný podklad a je určeno na plážový volejbal a druhé má travnatý podklad.

 Pokud mají obyvatelé Turnova či případní turisté chuť si zasportovat a nevlastní síť a míč, mají možnost si vybavení zdarma zapůjčit (za vratnou zálohu 500,-Kč) u občerstvení v Dolánkách „ U Avie“.

Jindřich Kořínek, Městská sportovní Turnov, s.r.o., tel: 739 550 677, e-mail: Jindrich.Korinek@email.cz, web: www.ms-turnov.cz

Vytvořeno 3.7.2012 13:38:39 | přečteno 1550x | Kateřina Doubravová
load