Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozvánka na sportovní den

sportovní den Daliměřice

TJ Turnov, oddíl rekreačních sportů Daliměřice, ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Daliměřice pořádá za podpory Města Turnova a Pivovaru Rohozec, a.s. SPORTOVNÍ DEN.

 Akce se uskuteční v sobotu 29. června 2013 od 14:00 hodin v prostorách tělocvičny TJ, venkovního hřiště a hřiště na malou kopanou. Bude možné zahrát si volejbal a zúčastnit se lehkoatletických a netradičních disciplín. Občerstvení bude zajištěno. Srdečně jsou zváni občané Daliměřic všech věkových kategorií, především děti a mládež. Informace ke sportovnímu dnu poskytnou paní Jana Dlouhá, tel.: 739 589 524, a pan František Zikuda, tel.: 602 364 440.

Vytvořeno 22.5.2013 9:00:21 | přečteno 1025x | Bc. Radek Drašnar
load