Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozvánka na šachový turnaj

šachy

Šachový klub ZIKUDA Turnov pořádá 6.září 2014 od 9:00 hodin v Kulturním centru Střelnice v Turnově otevřený turnaj v rapid šachu.

Turnaj je zařazen mezi 10 prestižních turnajů seriálu GRAN PRIX 2014/2015, pořádaných českým šachovým svazem. Je to nejvýznamnější turnaj, který se dosud v Turnově hrál. Turnaj se uskuteční pod patronací místních firem Granát Turnov, Pivovar Rohozec a je také podpořen Sportovním fondem Města Turnova. Turnaj je dotován hodnotnými cenami. Přihlášky je možné zasílat řediteli turnaje panu Ing. Zdeňku Maršálkovi do 2. 9. 2014 na e-mailovou adresu zdenek.marsalek@quick.cz .

Bližší podrobnosti celé akce jsou uvedeny v propozicích turnaje ikona souboruzde


František Zikuda, Šachový klub ZIKUDA Turnov
Vytvořeno 29.8.2014 6:51:01 | přečteno 869x | Ing. Klára Preislerová