Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Orientační běžci zaplní Střelnici, do akce O Gala zbývá několik dnů

O-Gala, autor: TJ Turnov

TJ Turnov, oddíl orientačního běhu, informuje veřejnost, že v sobotu 30. listopadu 2013 se v Turnově uskuteční významná společensko sportovně kulturní akce s názvem O – Gala.

Součástí večera, který začne v Kulturním centru Střelnice ve 20:00 hodin, bude také vyhlášení nejlepších orientačních běžců z celé České republiky. „Návštěvníci se tak budou moci setkat nejen s turnovskými hvězdami Michaelou Omovou a Tomášem Dlabajou, ale i dalšími významnými osobnosti tohoto sportu,“ informoval za pořadatele Jindřich Kořínek.  Po vyhlášení výsledků ankety začne plesový program, v němž k tanci zahraje kapela Kanci paní nadlesní. Vstupenky na akci O – Gala je možné zakoupit na recepci Sportcentra TJ Turnov ve Skálově ulici za 180 korun v termínu od 4. do 24. listopadu. Poté budou k mání pouze vstupenky ke stání, které se budou prodávat v den konání akce v KC Střelnice od 18:30 hodin.

Vytvořeno 31.10.2013 8:08:41 - aktualizováno 20.11.2013 13:33:05 | přečteno 919x | Bc. Radek Drašnar