Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nejlepší sportovec Turnova za rok 2012 byl vyhlášen

sportovec

V sobotu 16. února od 18:00 hodin se uskutečnilo v sále kina Sféra v KC Střelnice vyhlášení výsledků 21. ročníku ankety Nejlepší sportovec Turnova za rok 2012.

V kategorii jednotlivci – nejlepší sportovec 2012 se vítězem stal Tomáš Dlabaja z oddílu orientačního běhu TJ Turnov se ziskem 148 bodů. Druhá skončila Michaela Gomzyk - Omová z oddílu radioorientačního běhu a orientačního běhu se 132 body a třetí byl Jaromír Mazgal z AC Syner Turnov s 58 body.

V kategorii družstva A – mládež získala 141 bod a zvítězila štafeta dorostenců oddílu orientačního běhu TJ Turnov. Druzí skončili mladší žáci FK Pěnčín – Turnov se 105 body a třetí se 101 bodem družstvo mladších žáků AC Syner Turnov.

Vítězství v kategorii družstva B – dospělí patřilo štafetě žen oddílu orientačního běhu TJ Turnov (119 bodů). Na druhém místě skončilo A družstvo dospělých ŠK Zikuda Turnov s 89 body a třetí A družstvo mužů oddílu volejbalu TJ Turnov s 87 body.

Sportovní nadějí kategorie A (do 14 let) byl vyhlášen třináctiletý Adam Housa z AC Syner Turnov (102 body), sportovní nadějí kategorie B (do 18 let) je patnáctiletý Josef Egrt z AC Syner Turnov (137 bodů).

Trenérem roku 2012 se stal Dušan Král z AC Syner Turnov. Za nejlepší sportovní akci roku byl hodnotiteli označen Memoriál Ludvíka Daňka organizovaný AC Syner Turnov. V anketě veřejnosti se nejlépe umístil Jan Formáček z AC Syner Turnov a do Zlaté knihy turnovského sportu byl zapsán Vojtěch Hančil, funkcionář Tenisového klubu Turnov.

Vítězům jednotlivých kategorií, ale i všem turnovským sportovcům patří upřímná gratulace za výsledky i účast v anketě. Poděkování pak organizátorům celé akce.

Po slavnostním aktu vyhlášení výsledků ankety následoval 4. reprezentační sportovní ples ve velkém sále KC Střelnice.

Ing. Tomáš Špinka, SVČDM Žlutá ponorka Turnov

Vytvořeno 20.2.2013 9:51:27 | přečteno 967x | Bc. Radek Drašnar