Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nejlepší sportovec Turnova za rok 2007

V úterý 26. února 2008 se konalo vyhlášení již 16. ročníku ankety Nejlepší sportovec Města Turnova za rok 2007. Slavnostní vyhlášení se konalo v sále Střední umělecko-průmyslové školy v Turnově. Anketa se skládala z pěti kategorií, které byly rozděleny na: Jednotlivce, Družstva mládeže a družstva dospělých, Sportovní naděje do 14 let a sportovní naděje do 18 let, Trenér roku a v neposlední řadě Sportovní akce roku. Do všech těchto kategorií bylo nominováno nemalé množství sportovců.

Sportovcem roku 2007 se stal pan Petr Kazda, z klubu IMPACT Kickboxing Turnov, s celkovým počtem hlasů 179. Na druhém místě se umístila Turnovská zastupitelka Ing. Michaela Omová, z klubu TJ Turnov oddíl ROB a OB, s celkovým počtem hlasů 155. A na třetí medailové pozici se umístil pan Dušan Král ml., z klubu AC SYNER Turnov, s celkovým počtem hlasů 116.
V kategorii Družstva mladší se na prvním místě umístilo družstvo Mladší dorostenci TJ Turnov, oddíl basketbalu s celkovým počtem 104 hlasů. Na pozici druhé skončilo Družstvo dorostenců AC SYNER Turnov s počtem 90 hlasů. A na třetím místě se umístilo družstvo Straší žáci družstvo pro Pohár rozhlasů ZŠ Skálova s počtem 84 hlasů.

Na první pozici Družstev starších se umístilo Extraligové družstvo mužů AC SYNER Turnov s počtem 127 hlasů. O druhou pozici se podělila Štafeta MTBO TJ Turnov, oddíl ASA MTBO s Družstvem mužů TJ Turnov, oddíl radio-orientační běh s 62 hlasy.

Sportovní nadějí do 14 let byl zvolen Dominik Šetřivý z TJ Turnov, oddíl basketbalu se 66 hlasy. Na stříbrném místě skončil Jaromír Mazgal, AC SYNER Turnov s 63 hlasy a na bronzové pozici skončil David Syrotiuk z Klubu lyžařů Turnov s počtem 56 hlasů.

První pozici v kategorii Sportovní naděje do 18 let obsadila Kateřina Klausová z AC SYNERU Turnov s vysokým náskokem 154 hlasů. Na druhém místě skončil Vít Bílek také z AC SYNERU Turnov s počtem hlasů 71. Bronzovou pozici obsadil Jan Miller z Klubu lyžařů Turnov s počtem 38 hlasů.

Trenérem roku se stal pan Tomáš Mareš z TJ Turnov, oddíl basketbalu s vysokým náskokem 131 hlasů. Druhý se za ním umístil pan Mgr. Filip Stárek, TJ Turnov, oddíl orientačního běhu, s počtem 87 hlasů. Třetí místo obsadil pan Miroslav Reichl z AC SYNERU Turnov s počtem 71 hlasů.

Sportovní akcí roku se 9. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka, pořádaný AC SYNEREM Turnov, s celkovými počty hlasů 126.Druhou medailovou pozici obsadil Inline Alpine Europacup 2007, pořádaný Klubem lyžařů Turnov s počtem 75 hlasů. Třetí pozici obsadil již 37. ročník Veřejné lyžařské školy pořádaný Klubem Lyžařů Turnov.

Vítězům srdečně gratulujeme a do příští sportovní sezóny všem sportovcům přejeme mnoho úspěchů a málo zklamání.

Vytvořeno 3.3.2008 | přečteno 906x | Richard Mochal
load