Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Naučte se ovládat sebeobranu

sebeobrana

Oddíl Judo TSC Turnov pořádá kurz sebeobrany pro ženy a muže od 16 let.

Kurz bude rozdělen do dvou skupin, pro pokročilé a začátečníky. Základní kurz sebeobrany a výuky bezpečných pádů bude obsahovat 10 cvičebních hodin, vždy v úterý od 19:45 do 21:00 hodin ve sportovní hale TSC Turnov, Alešova ulice 1865. Kurz povedou kvalifikovaní trenéři juda v čele s Jiřím Velem. "Předpokládaný termín zahájení kurzu sebeobrany je 30. září 2014. Všechny přihlášené budme včas informovat o zahájení kurzu. Počet přihlášených je omezen kapacitou tělocvičny. O přijetí bude rozhodovat datum podání přihlášky." sdělil Jiří Vydra, jednatel oddílu Judo TSC Turnov.

Další informace budou na webových stránkách: www.judooturnov.cz. Cena kurzu je 1.000 Kč. Přihlášky je možnézasílat na e-mail: vydra.judotu@quick.cz, tel.: 606 260 340. Do přihlášky uveďte své jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo.

(Zdroj: Jiří Vydra, oddíl Judo TSC Turnov)
Vytvořeno 11.9.2014 10:47:33 | přečteno 903x | Ing. Klára Preislerová