Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nábor do oddílu JUDO TSC

Nábor do oddílu, autor: JUDO TSC

Oddíl JUDO TSC Turnov hledá nové judistické naděje a vypisuje nábor dívek a chlapců ve věku od 5 do 6 let pro družstvo Baby Juda.

Vaše děti se naučí dokonale padat a ubránit se šikaně i napadení. Sourozencům umožníme cvičit společně v jedné tréninkové skupině. Své děti přihlaste do 30. 9. 2019.  


Přihlásit se můžete u Petry Krchové mobil: 732 949 864 nebo Jiřího Vydry mobil: 606 260 340.

pátek: I. skupina: od 15:00 - 16:00 hod. děti nar. 2014

          II. skupina: od 16:00 - 17:00 hod. děti nar. 2013

 

U ostatních věkových skupin je nutné se spojit s trenérkou, trenérem příslušného družstva (viz. TRÉNINKY). Kontakty jsou v oddílu: VEDENÍ .

  

Počet přihlášených je omezen kapacitou tréninkového doža-tělocvičny.  O přijetí bude rozhodovat datum podání přihlášky,kterou je možné podat též na adrese:  vydra.judotu@quick.cz

Další informace na www.judoturnov.cz .


Jiří Vydra, JUDO TSC


Vytvořeno 7.8.2019 7:29:05 | přečteno 1658x | Ing. Klára Preislerová
load