Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nábor do oddílu JUDO TSC probíhá v říjnu

Nábor do oddílu, autor: JUDO TSC

Oddíl JUDO TSC Turnov hledá nové judistické naděje a vypisuje nábor dívek a chlapců ve věku od 9 do 10 let. 

Vaše děti se naučí dokonale padat a ubránit se šikaně i napadení. Sourozencům umožníme cvičit společně v jedné tréninkové skupině. Své děti přihlašte do 31. 10. 2019.


Přihlásit se můžete u Kláry Volfové: 604/389 030 nebo Jiřího Vydry: 606/260 340

Tréninky se konají vždy v pondělí a ve středu od 15:00 do 16:30 hodin ve sportovní hale TSC Turnov.

Počet přihlášených je omezen kapacitou tréninkového doža-tělocvičny.  O přijetí bude rozhodovat datum podání přihlášky,kterou je možné podat též na adrese :  vydra.judotu@quick.cz

Další informace na www.judoturnov.cz .

 

Jiří Vydra

 


Vytvořeno 7.10.2019 9:53:49 | přečteno 418x | Ing. Klára Preislerová