Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na Daliměřicích se bude sportovat

sportovní den Daliměřice

Oddíl rekreačních sportů Daliměřice TJ Turnov ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Daliměřice pořádá sportovní den.


Tělocvična tělovýchovné jednoty, venkovní hřiště a hřiště na malou kopanou na Daliměřicích se stanou v sobotu 28. června 2014 od 14:00 hodin místem konání Daliměřického sportovního dne. „Pro zájemce všech věkových kategorií, především děti a mládež, bude možnost zahrát si kopanou, zaběhnout orientační běh, skákat, běhat, házet,“ sdělil jeden z pořadatelů František Zikuda a doplnil, že budou připraveny i další netradiční soutěže. „Volejbalový turnaj začne již v 10:00 hodin,“ informoval Zikuda. Akci finančně podpoří město Turnov a ceny věnuje Pivovar Rohozec a další sponzoři.

K účasti zve ikona souboruplakát.


Vytvořeno 2.6.2014 14:09:52 | přečteno 667x | Bc. Radek Drašnar