Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Memoriál Ludvíka Daňka už letos po čtrnácté

Ludvík Daněk

14. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka se letos uskuteční na atletickém stadionu v Turnově v úterý 28. května odpoledne. Zúčastní se jej české i evropské atletické špičky.

Do Turnova zavítá především diskařská elita. Potvrzena je účast Estonce Kantnera, Alekny z Litvy a Poláků Urbanka a Malachowského. A protože je turnovský mítink zařazen do série evropských atletických mítinků European Athletics Outdoor Area Permit Meetings 2013, bude k vidění celá řada dalších významných sportovců. Namátkou lze jmenovat koulaře  Dylana Armstronga z USA, pátého z londýnské olympiády, který hodlá svést souboj s naším Ladislavem Prášilem, bronzovým medailistou z halového mistrovství Evropy. Ve vloženém závodu na 300 m chce Pavel Maslák, halový mistr Evropy na 400 m, atakovat dosavadní český rekord na uvedené trati. Běžecké disciplíny na různé délky, skoky do dálky i výšky, hod oštěpem i diskem a vrh koulí jsou zároveň disciplínami 2. mítinku 2. kola České spořitelny atletické extraligy. Nad Memoriálem  Ludvíka Daňka převzal záštitu Liberecký kraj, Město Turnov, MŠMT, Český olympijský výbor a Český atletický svaz. Dopoledne mu budou předcházet atletické závody dětí a mládeže, k slavnostnímu zahájení dojde ve 14:30 hodin. Zveme k účasti bez vstupného nejen příznivce atletiky, ale i nejširší veřejnost.

Plakát - Memoriál LD 2013

Vytvořeno 23.5.2013 22:30:14 | přečteno 1125x | Bc. Radek Drašnar
load