Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Memoriál Dana Pavlišty zná svého vítěze

volejbalový turnaj

Tělovýchovná jednota Turnov, oddíl rekreačních sportů Daliměřice, uspořádal volejbalový turnaj Memoriál Dana Pavlišty.

Jeho druhý ročník se uskutečnil v neděli 8. prosince 2013 v hale TSC v Alešově ulici. Zúčastnily se jej družstva z Líšného, Sněhova, Jenišovic, Vlastibořic, Kacanov a Daliměřic. Vítěznými volejbalisty se stali hráči z Líšného. Následovalo je družstvo z Jenišovic. Domácí Daliměřice skončily až na 6. místě. "Pro nejlepší družstva byla připravena řada zajímavých cen," uvedl předseda pořádajícího oddílu František Zikuda.

volejbalový turnaj

Vytvořeno 10.12.2013 13:53:30 | přečteno 1021x | Bc. Radek Drašnar