Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kurz sebeobrany

Kurz sebeobrany, autor: TSC Turnov

Oddíl JUDO TSC Turnov pořádá pro ženy, muže a rodiče s dětmi od 10 let kurz sebeobrany. Přihlášky je možné podávat do 22. září.

Kurz se uskuteční ve sportovní hale u nádraží v termínu od 29. září do 17. listopadu 2020, a to vždy v úterý od 19:45 do 21:00 hodin. Cena kurze je 900 Kč, pro dítě do 15 let 400 Kč. 

Naučíme vás základním technikám sebeobrany a bezpečným pádům. 

Vzhledem k současné bezpečnostní situaci v našem kraji doporučujeme absolvovat kurz sebeobrany především rodičům společně se svými dětmi.


Své přihlášky zašlete do 22. 9. 2020 na e-mail: judo.turnov@seznam.cz a nebo na nás kontaktujte na telefonním čísle 606 260 340.  Do přihlášky uveďte své jméno, e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu. Účastníci některého z předchozích kurzů mají slevu 100 Kč.

O své účasti na celém kurzu se můžete rozhodnout i po první absolvované lekci.

 

Jiří Vydra, JUDO TSC Turnov


Vytvořeno 13.8.2020 | přečteno 400x | Ing. Klára Preislerová
load