Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kluziště zaznamenalo rekordní návštěvnost

Městské kluziště, autor: Jindřich Kořínek

Turnovské venkovní kluziště v lokalitě u nádraží, které provozuje Městská sportovní Turnov s.r.o., zaznamenalo v letošní sezóně rekordní návštěvnost.

Letošní sezóna kluziště trvala od 30. listopadu 2013 do 25. února 2014, což představuje 87 dnů provozu. Kupodivu je to o 10 dnů více než v sezóně minulé. Celkově zavítalo na ledovou plochu 8 162 návštěvníků (v sezóně 2012/2013 to bylo 4 922 lidí). 109 hodin využily místní školy a 91 hodin skupiny (v minulé sezóně 105 školy a 84 hodin skupiny). I přes nepříznivé klimatické podmínky byla tedy návštěvnost turnovského kluziště rekordní. Jistě to bylo tím, že bruslení se stalo pro řadu lidí v letošní nepovedené zimě jedinou zimní radovánkou.

Vytvořeno 3.3.2014 16:52:43 | přečteno 778x | Bc. Radek Drašnar