Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Klub lyžařů Turnov zve na 34. ročník přespolního běhu

Přespolní běh, autor: Klub lyžařů Turnov

Tradiční přespolní běh se uskuteční v neděli 11. října 2020 v prostorách Ski areálu Struhy. Připraveny jsou tratě jak pro ty nejmenší od 100 metrů, až po ty nejnáročnější. 

Nezapomeňte, že přihlásit se na start musíte nejméně 15 minut před samotným závodem. Takže přijďte již na 09:00, abyste vše pohodlně stihli včetně drobného občerstvení, které bude rovněž připraveno.

Přespolní běh

Všechny potřebné informace naleznete v propozicích, které si můžete stáhnout zdeikona souborupropozice_prespolak_2020


Klára Preislerová, tisková mluvčí
Vytvořeno 16.9.2020 8:13:31 | přečteno 517x | Ing. Klára Preislerová
load