Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Judisté uzavřeli jarní část sezóny medailově

JUDO Turnov - turnaj v Novém Bydžově

Mladí turnovští judisté se v sobotu 14. června 2014 vydali na poslední turnaj jarní části letošní sezóny.


Nažhaveni úspěchy na nedávném Českém poháru se judisté z Turnova zúčastnili mezinárodní Velké ceny O pohár Josefa Verfla v Novém Bydžově. Šestice vybraných mladších žáků a žákyň změřila síly se silnou mezinárodní konkurencí z Rakouska, Slovenka a Maďarska. „Měření sil dopadlo pro nás velmi příznivě, z novobydžovského klání jsme přivezli hned čtyři cenné kovy,“ uvedl trenér mládeže Jan Zárybnický a upřesnil, že 2. místo Lukáše Jansy, Davida Cermana a Julie Zárybnické a 3. místo Kláry Volfové je toho důkazem. “ Lukáš nabírá v poslední době fantastickou formu a předvádí opět výkony, na jaké jsme u něho byli zvyklí. David po výsledkově hluchém Chomutově ukázal znovu svoje judo a vrátil se k výkonům, které předvádí po většinu sezony. Julča díky výraznému výkonnostnímu posunu již dokáže svádět vyrovnané souboje i se staršími závodnicemi, kterým ještě z kraje roku příliš nekonkurovala. Klára je medailovou stálicí a jen těžká konkurence jí tentokrát zabránila v zisku lepšího umístění,“ zhodnotil medailová umístění Zárybnický a doplnil, že na 4. místě v Novém Bydžově skončila Lucie Zárybnická a 5. místo patřilo Vojtovi Linhartovi. „Z pohledu trenéra je možná škoda, že nyní bude sezona přerušena prázdninami, protože v závěru této její části jsme se potkali se skvělou formou,“ posteskl si Zárybnický a dodal, že se snad podaří po letní přípravě na ní  plynule navázat.


Vytvořeno 17.6.2014 8:33:56 | přečteno 534x | Bc. Radek Drašnar