Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Jabloneček po 70 letech opravdu ožil

Pohár Jablonečku 2016, autor: Oddíl orientačního běhu

V zaniklé obci Jabloneček (Ralsko) pořadatelé z Turnova uspořádali v sobotu 16. a v neděli 17. dubna 2016 víkendový dvojzávod v orientačním běhu - Pohár Jablonečku.

V sobotu byl na programu oblastní žebříček, na který dorazilo i přes nepříznivé počasí 747 závodníků nejen z Ještědské oblasti. Z pořádajícího oddílu se z 30 žáků a dětí (dospělí členové pořádali) podařilo probojovat na stupně vítězů Janě Pekařové 2. místo v D14 (16 závodnic) a Tomáši Drahoňovskému, který v kategorii H10L dokonce zvítězil (20 závodníků). Drobnou odměnu si nakonec odnesly všechny děti, které vydržely až do závěrečného vyhlašování.

V neděli se na stejném místě, ale v jiném závodním prostoru, uskutečnil 2. závod Českého poháru štafet s účastí 224 tříčlenných štafet. O body do Českého poháru štafet i České ligy klubů bojovaly i domácí štafety. Nejvíce se domácím dařilo v hlavních kategoriích. Bramborové pozice si vyběhli jak ženy, tak i muži. Dámská štafeta běžela ve složení Poloprutská, Krafková a Omová (startovalo 28 štafet). Muži bojovali ve složení Luštický, Wolf F. a Dragowski (startovalo 43 štafet). Velmi slušné výkony stačily dorosteneckým štafetám na umístění v první desítce. Dorostenky ve složení Thořová, Sokolářová a Nejezchlebová obsadily 9. místo (startovalo 28 štafet). Dorostenci ve složení Synek, Thoř a Karatsiolis, vybojovali umístění ještě o jednu příčku lepší.

Pořadatelé děkují Vojenským lesům a statkům ČR, s.p. , za umožnění vstupu do lesa a poskytnutí louky na shromaždiště. Děkujeme také všem partnerům závodu.

Výsledky a informace na: http://cps2016.tur.cz.

Daniel Wolf,  ředitel závodu a Jindřich Kořínek, předseda oddílu

Pohár Jablonečku 2016

Vytvořeno 19.4.2016 11:30:33 | přečteno 366x | anna.supikova
load