Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

I. ligu vede Turnov

I.liga judo, autor: Judo Turnov

První kolo I. ligy mužů v judo se konalo v Turnově v sobotu 8. března 2014.

Ve skupině A se sešly celky SKJ Týn nad Vltavou, SKP Judo Jičín, Tatran Prachatice, Judo Slaný, VTŽ Chomutov a domácí TSC Judo Turnov. V tomto závodě družstev se utkává každý s každým vždy po sedmi zápasech podle jednotlivých váhových kategorií. Domácí od začátku potvrzovali, že jejich druhé místo v anketě „Nejlepší sportovec Turnova roku 2013“ v kategorii družstev je zasloužené. Celé kolo nakonec dospělo k nečekaně dramatickému vyvrcholení, kdy proti sobě v posledním zápase a zároveň přímém souboji o celkové vítězství, stáli domácí TSC Judo Turnov a SKJ Týn nad Vltavou. Šestým utkáním série vyrovnal domácí Franěk stav tohoto duelu na 3:3 a o všem tak rozhodoval poslední zápas. Ten zvládl lépe domácí Lukáš Žižka a Turnov tak mohl slavit celkové vítězství v tomto prvním kole. Individuálně zazářil zejména Jakub Mareš, který vyhrál všechna svá utkání vždy před časovým limitem. Za Turnov nastoupili Lukáš Motyovszki, Jakub Mareš, Jan Brynych, David Louda, Marek Feurich, Dominik Colan, Pavel Baculák, Vladimír Franěk a Lukáš Žižka.


Vytvořeno 10.3.2014 16:40:21 | přečteno 1007x | Bc. Radek Drašnar