Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hřiště na Daliměřicích roste do krásy

hřiště Daliměřice, autor: K. Preislerová

V těchto dnech probíhají na hřišti dokončovací práce povrchu.

Sportovci se na Daliměřicích brzy dočkají nového povrchu hřiště, na který se již dlouho těší. Stavbu provádí firma Precol, s.r.o., část prací si dělalo navíc TJ Turnov svépomocí. Rozměry hřiště budou 40 x 20 metrů + 2 metry výběhy a mantinely okolo. Bude proveden i nový plot okolo hřiště, směrem do Bezručovy ulice. „Povrch bude Sport court power game, což je špičkový umělý povrch na víceúčelové venkovní použití, který se klade na 2 vrstvy drenážního asfaltu.“ přiblížil Filip Stárek, vedoucí TJ Turnov. A také dodal, že se vede jednání se svazem házené na budoucí zimní zastřešení nafukovací halou. Celé dílo má být dokončeno na přelomu září a října 2014. „Pevně věřím, že vše stihneme. Trošku se nám to posunulo kvůli zpožděné dodávce konečného povrchu, až z USA“ doplnil na závěr Filip Stárek. Celá akce bude stát přes 3 miliony korun. Slavnostní otevření se uskuteční v pátek 3. října od 16:00 hodin. Všichni občané, nejen sportovci jsou srdečně zváni!

Vytvořeno 25.9.2014 11:20:20 | přečteno 747x | Ing. Klára Preislerová