Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Bazén Výšinka – plavání v Turnově pro všechny a bez překážek

Město Turnov předložilo žádost o dotaci na projekt „Bazén Výšinka – plavání v Turnově pro všechny a bez překážek“ do 2. kola výzvy Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

Město Turnov předložilo žádost o dotaci na projekt „Bazén Výšinka – plavání v Turnově pro všechny a bez překážek“ do 2. kola výzvy Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod, konkrétně do prioritní osy: 2. Rozvoj městských a venkovských oblastí, oblasti podpory: 2.2 Rozvoj měst.

Po splnění kritérií přijatelnosti, formálních náležitostí a bodovacích kriterií byl tento projekt na bazénu schválen na zasedání Výboru Regionální rady dne 30. 6. 2008.

Dotace z Evropské unie a z Regionální rady na tento projekt „Bazén Výšinka – plavání v Turnově pro všechny a bez překážek“ byla poskytnuta ve výši 22 982 994,93 Kč. Náklady na realizaci projektu jsou vyčísleny na 24 846 481,01 Kč. Tudíž schválená dotace na bazén pokryje 92, 5% celkových způsobilých výdajů.

Náklady na realizaci projektu „Bazén Výšinka – plavání v Turnově pro všechny a bez překážek“ však mohou být i vyšší, a to na základě výsledku výběrového řízení. Schválená dotace však již vyšší být nemůže.

Vytvořeno 2.7.2008 | přečteno 1146x | Richard Mochal
load