Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Amatéři budou závodit v triatlonu

triatlon, autor: ilustrační obrázek

13. ročník závodu v triatlonu SK H. O. P. se uskuteční v sobotu 19. července 2014 v Horní Bukovině nedaleko Mnichova Hradiště.


Ryze amatérský závod, jehož součástí je plavání na 750 metrů, jízda na kole na 20,8 kilometrů a běh na 5 kilometrů, jistě poskytne opět pozoruhodné výkony. Celkový čas loňského vítěze byl 1 hodina 11 minut. Prezence závodníků bude možná v Horní Bukovině, části obce Dolní Bukovina, od 9:00 hodin. Startovat se bude u rybníka Borovice v 11:00 hodin.


Vytvořeno 16.7.2014 11:45:02 | přečteno 760x | Bc. Radek Drašnar