Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žákyně základní školy Žižkova postoupila do celostátního kola soutěže

ZŠ Žižkova

Žákyně základní školy Žižkova Nikol Hanzlová zvítězila v krajském kole soutěže Young Demosthenes a postoupila do celostátního kola.


„Dobrý den, s radostí Vám oznamujeme, že Vaše žákyně Nikol Hanzlováse v krajském kole mezinárodní soutěže Young Demosthenes umístila na prvním místě a postupuje do kola celostátního,“ začínal text netrpělivě očekávaného e-mailu od organizátorů mezinárodní soutěže Young Demosthenes. Krajské kolo soutěže bylo totiž korespondenční, celostátní kolo již vyžaduje přítomnost postupujících. Uskuteční se ve čtvrtek 15. května 2014 v klášteře Emauzy v Praze za účasti padesáti žáků a studentů z celé republiky. Nikol drží její spolužáci i učitelé palce a přejí úspěch. Poděkování patří také Sáře Müllerové ze 7. A, která vystoupení Nikol do krajského kola kvalitně nahrála.

Young Demosthenes je prestižní mezinárodní soutěž v řečnickém umění určená žákům 2. stupně základních škol a víceletých gymnázií a studentům středních škol s maturitou. Je zaměřena na zdokonalení umění veřejného projevu a prohloubení a porovnání komunikačních dovedností mladých lidí.


Vytvořeno 14.5.2014 8:24:28 | přečteno 503x | Bc. Radek Drašnar