Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Základní škola Žižkova se otevře budoucím žákům i veřejnosti

ZŠ Žižkova

Základní škola Žižkova se bude prezentovat budoucím žákům i veřejnosti. Uspořádá Dny otevřených dveří.

Budoucím prvňáčkům je určena prezentace s názvem Škola už je za dveřmi aneb nebojme se zápisu. Uskuteční se v úterý 26. listopadu 2013 od 16:00 hodin. Den otevřených dveří pro budoucí žáky 6. třídy je připraven na čtvrtek 28. listopadu od 15:00 hodin. Široká veřejnost bude moci do školy zavítat téhož dne, tedy ve čtvrtek 28. listopadu, v době od 10:00 do 17:00 hodin.

K návštěvě školy zve ikona souboruplakát.

Vytvořeno 4.11.2013 13:24:49 | přečteno 716x | Bc. Radek Drašnar