Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Základní škola v Žižkově ulici zve na přednášku

ZŠ Žižkova

Problematikou trávení volného času dětí u počítače a riziky spojenými se surfováním dětí po internetu se bude zabývat přednáška na téma Rizikové komunikace na internetu.

Pro rodiče a další zájemce ji pořádá základní škola v Žižkově ulici ve čtvrtek 24. října 2013 od 16:00 hodin v přízemí budovy v učebně přírodopisu. Přednášet bude Marcel Milde, metodik prevence sociálně patologických jevů. Akce bude součástí Týdne vzdělávání dospělých v Libereckém kraji.

Vytvořeno 3.10.2013 14:59:04 | přečteno 893x | Bc. Radek Drašnar