Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Základní škola Skálova zorganizovala orientační běh

orientační běh ZŠ Skálova, autor: archiv ZŠ Skálova

V letošním školním roce připraví základní škola Skálova několik akcí pro veřejnost. První z nich byl orientační běh pro děti z mateřských škol a žáky základní školy. Ve středu 9. října se jej zúčastnilo přes 250 soutěžících.

Účast nás mile překvapila,“ řekl za organizátory učitel Aleš Drahoňovský, „děti z mateřských škol přišly v doprovodu svých učitelek, žáci naší školy soutěžili v odpoledních hodinách s družinou.“ Orientační běh vedl stezkami kolem budovy školy v Alešově ulici a byl zážitkem pro všechny účastníky. Ti mladší běhali po dvojicích po fáborkách a snažili se označit všechna stanoviště – zvířátka – která měli na hracích kartách. Ti starší už potom běželi  podle mapy a na trase potkali dokonce „falešné“ kontroly, které označit nesměli.

Organizátorka Vendula Bičíková hodnotila: „Myslím, že se akce povedla. Pro ty, kteří doběhli do cíle, bylo připravené občerstvení. Také diplomy a pro vítěze medaile. A ti, kteří zrovna neběželi, se zapojili  do připravených disciplín, které prověřily jejich sportovní dovednosti.“

Orientační běh organizovali nejenom pedagogové, ale také starší žáci školy. Ti se stali průvodci  dětí z mateřských škol po celé dopoledne. Akci podpořila Agentura Ara, Městská sportovní  a Tělovýchovná jednota Turnov.

(Zdroj: tisková zpráva ZŠ Skálova)

orientační běh ZŠ Skálova orientační běh ZŠ Skálova

Vytvořeno 16.10.2013 7:31:58 | přečteno 1065x | Bc. Radek Drašnar