Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žáci ZŠ 28. října byli v Polsku

ZŠ 28.října

Již několik let trvá partnerství turnovské ZŠ 28. října se základní školou v polském Jaworu. 17. května 2013 se do Polska vypravili Turnováci v rámci projektu Seznamme se na svahu.

Z cesty do Polska přinášíme autentickou reportáž od přímých účastníků a připojujeme i několik fotografií.

V pátek 17. 5. jsme se vydali do polského Jaworu. Měli jsme v rámci projektu „Seznamme se na svahu“ shlédnout DVD natočené během našeho společného lyžařského týdne, kde jsme našli plno nových kamarádů. Vyjeli jsme už ráno v 7 hodin a na místo dorazili kolem desáté. Po příjezdu nás polské děti a jejich učitelé pěkně uvítali a seznámili nás s programem dne. Dopoledne jsme sportovali, hráli jsme přehazovanou, fotbal a skákali na skvělých velikých trampolínách pod vedením polského mistra světa. Ještě před výborným obědem jsme se podívali na DVD z lyžařského výcviku. Odpoledne jsme jeli do Multicentra, kde jsme si mohli složit hudbu, roboty a vyzkoušeli jsme si počítačovou grafiku. Podařilo se nám dokonce vytvořit i funkční kolotoč a originální hudební skladby. Domů jsme odjížděli po 16. hodině, všichni jsme byli příjemně unavení, ale spokojení a plní dojmů.

Třída 6.B

ZŠ 28  října   Polsko 3ZŠ 28 října   Polsko 2ZŠ 28 října   Polsko 1

Vytvořeno 22.5.2013 13:51:26 | přečteno 1210x | Bc. Radek Drašnar