Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výtvarná soutěž zná vítěze

obrázek - lesní zvěř, autor: ilustarční obrázek (zdroj: www.google.cz)

Součástí letošní Svatohubertské slavnosti, která se uskutečnila v sobotu 21. září na hradě Valdštejně, bylo také vyhlášení výsledků výtvarné soutěže s názvem Les a lesní zvěř. Připravil ji odbor životního prostředí turnovské radnice pro děti z místních i okolních mateřských škol.

Do soutěže se zapojilo devět mateřských škol se 108 výtvarnými pracemi. Posoudila je komise složená z odborníků. Vedoucí výtvarných kroužků Žluté ponorky Lada Capoušková, lektorka tvůrčích dílen Muzea Českého ráje Jana Válková Střílková a akademický malíř Václav Žatečka vybrali z každé školky jednu nejlepší výtvarnou práci. Zároveň vyhodnotili mateřskou školu z Mírové pod Kozákovem, která do soutěže dodala nejlepší práce, jako neúspěšnější líheň mladých výtvarníků. Z jednotlivých školek nejlépe uspěli a byli za své výkresy při slavnosti odměněni:

z MŠ Sluníčko, Turnov Lucinka Tvrdá;

z MŠ a ZŠ Sluníčko, Turnov kolektiv dětí 2. třídy

z MŠ Zborovská, Turnov Jana Bevilaqua;

z MŠ Malá Skála Lucie Zikudová;

z MŠ Tatobity Kateřina Cimbálová;

z MŠ Mírová pod Kozákovem Tomáš Kosař;

z MŠ Jana Palacha, Turnov Jáchym Šťastný;

z Waldorfské MŠ Turnov Anička Troskovcová;

z MŠ Mašov Štěpánka Báčová.

Vytvořeno 9.10.2013 9:14:29 | přečteno 791x | Bc. Radek Drašnar