Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vystavili sešity žáků

výstyvy sešitů na ZŠ Žižkova, autor: ZŠ Žižkova Turnov

Základní škola Žižkova uspořádala u příležitosti Března – měsíce knihy výstavu žákovských sešitů.


Výstavu připravila školní knihovna ve spolupráci s učiteli a sešlo se více než 60 sešitů. Zastoupeny byly písanky, vlastivědné a přírodovědné sešity. Z 2. stupně putovaly na výstavu především sešity přírodovědné a dějepisné. "Úprava a pečlivost vedení záznamů v sešitech byla odměněna drobnými dárky," sdělily za organizátory výstavy Pavlína Horníková a Věra Franců.


Vytvořeno 2.4.2014 8:25:58 | přečteno 585x | Bc. Radek Drašnar