Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výstava ve školní knihovně ZŠ Žižkova

malovaný obraz

Vždy jednou za dva roky uspořádáme v naší knihovně malou slavnost. Otevíráme výstavu.

Letos, v roce 2013,  jsme oslovili naše bývalé žáky, kteří absolvovali nějaké umělecké školy, aby nám zapůjčili svá dílka. Podařilo se nám shromáždit velice různorodé obrázky od 8 autorů. Od kresby přes obrázky šperků, návrhy šatů až po velká olejová plátna. Vystavená dílka si můžete prohlédnout v naší minigalerii školní knihovny ve dnech školního vyučování od 7:30 do 15:30. Mnozí autoři byli sami vernisáže přítomni, uvítala je i paní ředitelka SUPŠ Ing. Jana Rulcová, kulturní vložkou přispěla paní učitelka Z. Chmelíková. Nechybělo ani občerstvení, o které se postarala děvčata z 5. ročníku v rámci předmětu domácí nauky. Dívky připravily jednoduché občerstvení, které zmizelo přímo kosmickou rychlostí. Srdečně zveme všechny k prohlídce výstavy ve školní knihovně ZŠ Žižkova.

vystava ZS Skalova

Text a foto: Věra Franců a Pavlína Horníková

Vytvořeno 10.4.2013 11:42:54 | přečteno 966x | Bc. Radek Drašnar