Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výměna povrchu hřiště na ZŠ 28. října byla dokončena

Nové hřiště ZŠ 28. října, autor: Odbor správy majetku

V minulém týdnu byla dokončena výměna sportovního povrchu na venkovním hřišti u ZŠ 28. října. Výměnu provedla firma S-Vision s. r. o z Pecky. 

"Cena výměny povrchu byla v hodnotě 1,8 milionu korun," sdělil Ladislav Osička z odboru správy majetku. 

Nové hřiště ZŠ 28. října

V rámci této akce se vyměnil dožilý umělohmotný povrch, a na přání školy se položil nový kazetový povrch Stilmat s pružnou podložkou, který umožňuje provozovat kromě běžných sportů i in-line bruslení. "Provedla se také výměna ochranné sítě okolo hřiště," upřesnil Osička. Na akci byla přislíbena účelová dotace z Libereckého kraje ve výši 500.000 Kč.

Nové hřiště ZŠ 28. října


Klára Preislerová, tisková mluvčí

Vytvořeno 12.10.2020 13:41:46 | přečteno 265x | Ing. Klára Preislerová
load